Mezinárodní závod “Mosquito match 2022” Komárno, Slovensko

Připomenutí z mezinárodního závodu ze slovenského Komárna, kdy si náš reprezentant přivezl bronzovou medaili. Video ze závodu opět i z pohledu střelce možno shlédnout zde – video

Rubriky: Nezařazené | Napsat komentář

Světový pohár EXTREME EURO OPEN 2022

V Hodonicích u Znojma se konal Světový pohár EXTREME EURO OPEN 2022 závodu World Extreme Cup. Každý rok se události účastní reprezentanti sportovní a dynamické střelby z celého světa. Letos tomu nebylo jinak a přes tisíc střelců z 52zemí světa bojovali o cenné kovy.

Náročný 3denní závod v počtu 30ti střeleckých sitauací rozhodně nebyl jednoduchou výzvou. Náš reprezentant Miroslav Zapletal měl tak možnost změřit síly s novými soupeři v krátce nastoupené divizi production optic. Ve světové špičce, která se tam objevila, tak získal krásné 4. místo. Kompletní video ze závodu i z pohledu střelce opět možno shlédnout níže.

Rubriky: Nezařazené | Napsat komentář

Mistrovství ČR ve sportovní a dynamické střelbě 2022

Po delší odmlce příspěvků našeho klubu by tu určitě nemělo chybět kompletní video i z pohledu střelce z Mistrovství České republiky ve sportovní a dynamické střelbě. Náš reprezentant Miroslav Zapletal přivezl stříbrnou medaili, tentokrát z divize Production Optic. Změnu divize tak učinil z důvodu nových výzev a nových soupeřů. Po několika měsících tvrdého tréninku, tak 2.místo na tomto mistrovství mu udělalo velkou radost.

Rubriky: Nezařazené | Napsat komentář

Moravský pohár v Oblekovicích dne 7.11. 2021

Jak jinak zakončit sezónu než společnou účastí na závodě. Velmi silná sestava kralovehradeckého klubu sportovní a dynamické střelby IPSC Hradec Králové se sešla na Moravském poháru v Oblekovicích. Opět dobrá nálada v hradeckém týmu a v kombinaci slunečného listopadového počasí nám opravdu přálo. Zpět do Hradce Králové jsme přivezli celkem 4 medaile.

Miroslav Zapletal – 1. místo

Jitka Držmíšková – 1. místo

Jiří Laburda – 2. místo

František Štaud – 3.místo

Rubriky: Nezařazené | Napsat komentář

Mosquito Match 2021

Jeden z posledních mezinárodních závodů ještě za pěkného teplého počasí ze slovenského Komárna. Počasí nám velmi přálo a ve dvou dnech jsme stříleli celkem 20 obtížných situací. Skvělý začátek a dobrá nálada nakonec přispěly k vynikajícímu výkonu a nakonec se Miroslav Zapletal mohl radovat ze zlaté medaile.

Závod si opět můžete užít z pohledu střelce a vítěze Miroslava Zapletala

Rubriky: Nezařazené | Napsat komentář

Mistrovství ČR ve sportovní a dynamické střelbě

Ano mistrovství je za námi a už jen malé ohlédnutí zpět. Tentokrát závod z pohledu střelce Miroslava Zapletala, vícemistra ČR ve sportovní a dynamické střelbě.

Rubriky: Nezařazené | Napsat komentář

Polish Extreme Open 2021

…a je to tady, záběry i z pohledu střelce jednoho z největších mezinárodních závodů série Extreme (světový pohár) v tomto roce 2021. Tentokrát z polských Wiechlic se podařilo ukořistit stříbrnou medaili. Video ze závodu si můžete užít společně se mnou. ;o)

Rubriky: Nezařazené | Napsat komentář

Podpořte světově unikátní projekt v České republice

Podpora

Rubriky: Nezařazené | Napsat komentář

Lomy u Kunžaku

Dne 14.8.2021 se konalo 3. kolo závodu o pohár obce Legionářské v Lomech u Kunžaku.

Členové našeho klubu IPSC Hradec Králové Miroslav Zapletal a Jiří Laburda získali ve svých kategoriích zlaté medaile. Na stupni vítězů doplnil stříbrnou příčku i František Štaud, který se tak mohl radovat z druhého místa v divizi production společně se svým kolegou v kategorii senior.

Rubriky: Nezařazené | Napsat komentář

AlsaPro HotShots 2021

Pro doplnění… V divizi production se team IPSC Hradec Králové ve složení Miroslav Zapletal, Jiří Laburda a Jan Resler umístili na krásném 3. místě.

Rubriky: Nezařazené | Napsat komentář