Polish Open 360

Velice povedený závod v polských Wiechlicích, kde místní střelnice nabízí obrovské prostory pro konání velkých mezinárodních závodů. Pár situací níže z pohledu střelce Miroslava Zapletala v náročném závodě, kde musel úspěšně zdolat celke 30 střeleckých situací, aby se umístil na stupni vítězů. Gratulujeme.

Rubriky: Nezařazené | Napsat komentář

Přednáška sebeobrana se zbraní

Rubriky: Nezařazené | Napsat komentář

Extreme Euro Open 2023

Jeden z největších závodů ve světě a opět v Hodonicích u Znojma. Organizátoři pro závodníky připravili třicet náročných střeleckých situací. TOP střelci z celého světa museli závod ve sportovní a dynamické střelbě zvládnout ve třech dnech. Závodu se účastnil i náš reprezentant Miroslav Zapletal. Jeho střelecký výkon můžete shlédnout i z pohledu střelce ve videu – zde

Rubriky: Nezařazené | Napsat komentář

Mistrovství světa ve sportovní a dynamické střelbě 2022

WORLD HANDGUN CHAMPIONSHIP 2022 v thajské Pattayi je u konce. V místních poměrech, která jsou typická svojí vlhkostí a vysokými teplotami, asociace připravila 30 střeleckých situací. Své dovednosti zde ukázalo až 1345 závodníků ze 73 zemí, kteří se na toto mistrovství museli ve své zemi nominovat. Mistrovství světa tedy opět prověřilo nejlepší střelce z celého světa.

Náš reprezentant Miroslav Zapletal byl součástí národní reprezentace a v divizi production optic se po celou dobu závodu držel průběžně kolem 6. – 7. místa. Poslední den však udělal několik chyb a ztratil tak důležité body. Nakonec z toho bylo krásné 10. místo a udržel se tak, alespoň v první TOP desítce nejlepších střelců světa. Za reprezetnaci děkujeme a držíme palce do další střelecké sezóny.

Rubriky: Nezařazené | Napsat komentář

Walter Cup 2022, Wiechlice, Polsko

Jeden z posledních mezinárodních závodů a znovu parádní výsledek. Miroslav Zapletal se v polských Wiechlicích opět neztratil v konkurenci evropských střelců vybojoval zlatou medaili. Teď už jen doladit některé detaily před nadcházejícím Mistrovství světa v Thajsku, které se bude konat na přelomu Listopad a Prosinec letošního roku 2022

Video ze závodu níže.

Rubriky: Nezařazené | Napsat komentář

Česká superliga – final round

Závěrečné kolo české superligy ve sportovní a dynamické střelbě v divizi production optic patřilo opět našemu reprezentantovi Miroslavu Zapletalovi. Předvedl skvělou formu před nadcházejícím Mistrovství světa, které se bude konat v Thajsku na přelomu Listopad-Prosinec. S přehledem si vystřílel zlatou medaili a záběry ze soutěže můžete opět shlednout viz níže.

Miroslav Zapletal a jeho výkon viz níže.
Rubriky: Nezařazené | Napsat komentář

SLOVAK OPEN 2022

Náš reprezentant Miroslav Zapletal opět “úřadoval” na mezinárodním závodu ve slovenských Čachticích. V divizi “production optic” si odvezl zlatou medaili. Závod můžete opět vidět i z pohledu střelce.

Rubriky: Nezařazené | Napsat komentář

ALSA PRO OPEN 2022

Další sestřih z mezinárodního závodu v Oblekovicích. Miroslav Zapletal vítězí ve své oblíbené divizi “production”. Užijte si záběry i z pohledu střelce.

Rubriky: Nezařazené | Napsat komentář

HOT SHOTS Fairy Tales 2022

Jeden z nejhezčích závodů v tomto roce. Organizátor této série závodů si vedl opět výborně a všichni závodníci si soutěž opravdu užili. Krásné druhé místo v konkurenci TOP střelců z celé Evropy si odvezl náš reprezentant Miroslav Zapletal. Video ze závodu i z pohledu střelce opět možno shlédnout viz. níže.

Rubriky: Nezařazené | Napsat komentář

Vítězství na mezinárodním závodě REBELS TROPHY 2022

Zlatou medaili vybojoval náš reprezentant Miroslav Zapletal na mezinárodním závodě ve slovenském Komárně. Náročný dvoudenní závod prověřil střelecké dovednosti závodníků z Evropy. V top konkurenci se nakonec nejvíce radoval Miroslav Zapletal. Střílel velmi vyrovnaný výkon bez velkých chyb a odvezl si tak zlatou medaili. Video ze závodu z pohledu střelce opět můžete shlédnout viz. níže.

Rubriky: Nezařazené | Napsat komentář